HOOFDKUSSENS OP MAAT

HOOFDKUSSENS OP MAAT

Je kent het wel, dat gevoel dat een hoofdkussen niet comfortabel is en je maar niet goed ligt ‘s nachts. Er bestaat een grote variëteit in hoofdkussens, en iedereen heeft zijn eigen voorkeur in wat comfortabel aanvoelt. Een comfortabel hoofdkussen is een belangrijk deel van een kwalitatieve nachtrust.

 

Fja-Oeyen hoofdkussens worden volledig met de hand gemaakt, en zijn daarom volledig personaliseerbaar. Wi maken hoofdkussens uit twee materialen: veren en dons. Een hoofdkussen dat gevuld is met veren zal steviger aanvoelen en daarom ook meer steun bieden. Dat is omdat veren een dichtere samenstelling hebben dan dons. Een hoofdkussen kan ook gevuld worden met dons. Het zal veel zachter aanvoelen en iets minder steun bieden.

 

Er is geen één hoofdkussen at voor iedereen werkt, en geen kussen dat beter is dan een ander. Een kussen is afhankelijk van uw slaapgewoonten en wat u nodig heeft.


 

Jouw dons steeds als nieuw

Boek een wasbeurt voor je donsdeken

Laat je deken volledig reinigen in onze wasserij en geniet van kwaliteit die een leven lang mee gaat.

Nieuwsbrief

Blijf steeds op de hoogte van alle aanbiedingen en nieuwtjes uit de wereld van Fja-Oeyen.

Zit je met een vraag?

Meer informatie over onze dons of service? Wil je een afspraak maken? Contacteer ons nu.